چهارشنبه, 30 خرداد 1403
عنوان گروه خبري / پورتال خبری آبفای گلستان .
  • ساعت : ۱۱:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 83
  • کد خبر : ۱۰۰۰۴
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان :
سیل و طغیان‌ چشمه آق سو دلیل افت فشار و كدورت آب در شهرستان كلاله /
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت : سیل و طغیان چشمه آق سو دلیل افت فشار و کدورت در شبکه آبرسانی در شهرستان کلاله بوده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت : سیل و طغیان چشمه آق سو دلیل افت فشار و کدورت در شبکه آبرسانی در شهرستان کلاله بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان مهندس ابوالفضل رحیمی با اعلام این خبر افزود :  با در جریان سیل، به تاسیسات آب شهرستان کلاله خسارت وارد شد که با تلاش  بی وقفه پرسنل سعی شده است  به موقع مشکلات بوجود آمده در تامین آب شرب این شهر برطرف گردد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با اشاره به اعزام نیرو و تجهیزات برای امداد رسانی به  این مناطق افزود: مدیریت بحران شرکت  به همراه تیم اتفاقات از ساعت اولیه به منظور  بررسی و رفع مشکلات پیش آمده در محل حادثه حاضر و ‌تمامی تلاش خود را جهت رسیدن به شرایط پایدار و مطلوب انجام می دهند .

رحیمی در ادامه در خصوص اقدامات پدافندی در حوزه آب تصریح کرد:  با اقدامات پیشگیرانه و عملکرد به موقع در زمان وقوع بحران توسط مسئولان و کارکنان شرکت این آسیب ها به حداقل رسیده و خدمات رسانی در بخش آب و فاضلاب به مردم فهیم  همچنان و بدون وقفه ادامه دارد.

مدیر عامل شرکت آبفا گلستان در پایان از شهروندان عزیز درخواست کرد با توجه کاهش فشار آب در برخی از نقاط با رعایت صرفه جویی حداکثری در مصارف روزانه امکان بهره مندی سایر همشهریان را فراهم آورده و از شستشوی گل و لای  معابر و گذرگاهها با آب شرب  تا زمان برقراری شرایط پایدارجوی جدا پرهیز نمایند.

 

  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0