صفحه اصلي > اخبار / اخبار مهم / اخبار شهرستان ها > بازديد سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان از دفتر گروه خبری البرز گلستان و هفته نامه صبح گلستان

بازديد سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان از دفتر گروه خبری البرز گلستان و هفته نامه صبح گلستان


22 مرداد 1398, 11:35. نويسنده: info

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس" ابوالفضل رحیمی" به منظور تلاش این خبرنگاران در دفتر گروه خبری البرز گلستان و هفته نامه صبح گلستان حضور يافته و ضمن بازديد از بخش‌های مختلف این خبرگزاری، با کارکنان آن دیدار و گفتگو کردند .

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در ادامه این بازدید افزود :  خبرنگاران جایگاه مهم و اثر بخشی در اطلاع رسانی جامعه دارند که با تلاش همه جانبه و صادقانه و متعهدانه خود باعث اطلاع رسانی از عملکرد دستگاه های اجرایی می شوند.

مهندس رحیمی تصریح کرد : بی‌شک در دنیای امروز، پیشرفت جوامع جز با آگاهی نسبت به عملکرد خویش به منظور رفع ناراستی‌ها و تقویت مزیت‌ها و برتری‌ها حاصل نمی‌گردد و در این میان، خبرنگاران در تحقق این مهم از مسئولیتی بس والا و خطیر برخوردارند و آن‌ها هستند که همچون آینه‌ای جامعه را پیش روی خودش می‌گذارند و او را به ترسیم تصویری هرچه واقع ‌بینانه‌تر از خویش یاری می‌رسانند .

لازم به ذکر است سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ضمن بازدید از این خبرگزاری از زحمات این خبرنگاران عزیز با لوح تقدیر تشکر کرد.

بازديد سرپرست شرکت آب و فاضلاب گلستان از دفتر گروه خبری البرز گلستان و هفته نامه صبح گلستان