صفحه اصلي > اخبار / اخبار شهرستان ها > افتتاح و کلنگ زنی 40 پروژه شرکت آب و فاضلاب در هفته دولت

افتتاح و کلنگ زنی 40 پروژه شرکت آب و فاضلاب در هفته دولت


2 شهریور 1399, 09:57. نويسنده: it

مهندس هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح و کلنگ زنی40 پروژه در هفته دولت در استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس  " بهزاد هرمزی " اظهار داشت :

شرکت آب و فاضلاب  استان گلستان با  40 پروژه با اعتباری بالغ بر 390 میلیارد ریال ، قابل افتتاح و بهره برداری در حوزه آب و فاضلاب در سطح استان به استقبال هفته دولت خواهد رفت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان خاطر نشان کرد :  8 حلقه حفر و 7 حلقه چاه آب شرب نیز تجهیز خواهند شد  ، احداث 5 باب مخزن ذخیره آب شرب  با حجم 1500متر مکعب  ،احداث 2 باب ایستگاه پمپاژ آب در راستای تامین آب پایدار در سطح استان بخشی از پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی این شرکت بوده است .

هرمزی تصریح کرد : اجرای 49.5کیلومتر خط انتقال آب شرب  ، اجرای 76 کیلومتر خط انتقال شبکه توزیع آب از دیگر پروژه های این شرکت در هفته دولت می باشد که که به فضل الهی و به یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان یادآور شد : 8شهر و 40 روستا با 32هزار خانوار و جمعیت بالغ بر 111هزار نفر با افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها از آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند می گردند

افتتاح  و کلنگ زنی 40  پروژه  شرکت آب و فاضلاب در هفته دولت