در پرتال و كليه زيرسايت‌هاي وزارت نيرو اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت از حقوق شخصی افراد در وب‌سايت‌هاي وزارت نيرو بخشي از اصول مهم اين وزارتخانه است.

این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب‌سايت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

سامانه‌ها و وب‌سايت‌هاي وزارت نيرو براي جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "ثبت نام و دريافت اطلاعات از طريق فرم‌هاي الكترونيكي" استفاده می‌کند. برخي سامانه‌هاي جمع آوري اطلاعات عبارتند از:

- سامانه ثبت و پيگيري شكايات

همچنين ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

توجه داشته باشید که وزارت نيرو بخش‌هايي همچون تالار گفتگو ندارد، بنابراين هيچ بخشي از اطلاعات ارسالي شما در اختيار عموم قرار نخواهد گرفت.

               آخرین بروزرسانی صفحه : 1403/02/5


6.1.8.0
گروه دورانV6.1.8.0